37 Kapı Dünyası

37 Kapı Dünyası

İletişim Bilgileri
  • Sorumlu Kişi:
    Mustafa
  • Telefon:
    (0216) 452 9293
  • Faks:
    (0216) 309 7337
Sosyal Medya:

 

Firmamız, kurumsal bir yapıda, farklı projelerinin hayata geçirilebilmesi düşüncesiyle,1962 yılından beri faaliyetlerini şahıs şirketi olarak sürdüren Hüseyin CITDIR tarafından Kastamonu, Tosya, Büyüksekiler köyünde kurulmuştur. 1992 yılında Tosya Marangozlar sanayi sitesine taşınmış 2003 yılında Mustafa SOYKAN tarafından faaliyetlerini İstanbul merkezli olarak yürütmeye başlamıştır. 2010 yılında ikinci fabrikasını Tosya Marangozlar sitesinde kurmuştur. Kurulduğu günden bugüne farklı sektörlerde ve konularda bir çok işi bitirmiştir. Bitirmiş olduğu bir çok projede üretim ve kalite standartları, ilgili kurumlarca esas alınmaya başlanmıştır. 

Firmamız, kurulduğu günden bu yana çalışma konularındaki teknik, idari altyapısı, kapı, mutfak, banyo ve tadilat işler itibariyle hızla gelişerek bir çok çalışma projesiyle sektörde kendinden söz ettirmektedir. 

Firmamız en yüksek teknolojiyi kullanarak ve en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışı ile çalıştığı her konuda sürekli lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamik, kurumsal kimlik yapısını geliştirerek tüm çalışmalarını yüksek kalite güvencesi standartlarında gerçekleştirmektedir.

 

37 Kapı Dünyası; İstanbul şehri Kartal ilçesi Soğanlık mahallesindedir.

Mustafa firma sorumlusudur.
Genel
37 Kapı Dünyası haritası
37 Kapı Dünyası nasıl gidilir?
37 Kapı Dünyası firması için, henüz bir harita tanımlanmamış.
37 Kapı Dünyası Mesaj gönder
Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir